Шульц – за європерспективу України

Президент Європарламенту Мартін Шульц вступився за Україну і назвав російських політиків «шовіністами», а деякі російські ЗМІ «циніками».

«Те, що тепер від результату цього референдуму радіють саме ті, хто доклав руку до кризи в Україні (тобто російське керівництво,Р.Д.), – це цинізм», – наголосив Мартін Шульц, маючи на увазі радісну істерію і реакцію російського керівництва на результат голосування в Нідерландах.

Президент Європарламенту висловив жаль з приводу результатів референдуму в Нідерландах щодо ратифікації угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною. Тепер слід боротися за «цивілізаційний проект «Європа», заявив німецький політик в оприлюдненому в п’ятницю, 8 квітня, інтерв’ю газетам видавничого дому Funke Mediengruppe.

За словами Шульца, аргументи проросійських, атиукраїнських, антиєвропейських противників ратифікації стосувалися найрізноманітніших речей, «але тільки не суті питання – угоди про асоціацію ЄС з Україною». Очільник парламенту ЄС вказав, що ця угода – важливий елемент відновлення миру в регіоні, який серйозно постраждав від російської агресії і війни.

Часто думаю: от якби народні депутати України були такими ж проєвропейськими і проукраїнськими, як деякі члени Європарламенту! Ми б тоді не мали стільки перепон на шляху до ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company