«Швидше, Вище, Сильніше!» на Грінченковому стадіоні

Київський університет імені Бориса Грінченка має тепер добротний, модерний спортивний комплекс, розташований на території університетського коледжу у Дніпровському районі столиці. На врочистості з нагоди відкриття онови з’їхалися шановані гості – представники Міносвіти, Київської міської державної адміністрації, яка фінансово підтримала цю реконструкцію, спортивні знаменитості, колеги з інших навчальних закладів.

Заступник міністра освіти і науки України Роман Греба зауважив, що перемагати в спорті завжди приємно, а перемагати, тренуючись у таких ідеальних умовах – удвічі приємніше. Такі стадіони просто зобов’язані подвоїти наші майбутні перемоги, наголосив урядовець. І підсумував: «Міністерство освіти робить все від нього залежне, аби повернути українську молодь, і студентську зокрема, зі світу віртуального – у світ реальний. А де він найреальніший як не на стадіоні!»

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян передала «грінченківцям» найтепліші вітання від Київського міського голови. Віталій Кличко планував узяти участь у цьому спортивному святі, та, на жаль, завадили нагальніші справи.

– Цей стадіон – ознака нової України, – наголосив ректор Грінченкового університету Віктор Огнев’юк. – Тієї України, про яку мріяло багато поколінь. Здорової України, спортивної, конкурентоздатної держави. І те, що сьогодні відкриваємо цей спортивний комплекс, завдячуємо столичній владі й особисто Віталію Кличку, які розуміють, що, вкладаючи кошти міського бюджету в розвиток спорту, вкладають їх у щасливе майбутнє України.

За словами ректора, сьогоднішнє свято вповні можна назвати міським, адже на оновленому стадіоні займатимуться спортом не лише студенти-«грінченківці», а й мешканці району.

Символічним ударом по м’ячу Віктор Огнев’юк та Роман Греба дали старт першому спортивному змагові на оновленому стадіоні – товариському матчу збірних Київського національного торговельно-економічного університету та Київського університету імені Бориса Грінченка.