Скромна чарівність СБУ

Нагадаю про такого собі чоловічка. «Гіві» була у нього «кликуха». Він випірнув з небуття в дні «русской вєсни» на Донбасі. Розцвів і почав чи то пахнути, чи смердіти, а потім несподівано для всіх… переставився в інші світи. Московська пропаганда тут же зліпила з нього народного героя «еленерії» і московії, убитого підступними бандеро-фашистами з «Правого сектора». За якийсь час навздогін за ним полетіла душа ще одного «еленерівського» героя з красномовною кликухою «Спец», типового українського бурята, з відповідними військовими званнями і повноваженнями від самого Путі, і одночасно начальника «свіжопереставленого» Гіві.

Я тоді написав, що переселення гнилої гівняної душі за всіма ознаками відбулося за допомогою нашої СБУ. Як водиться, висловив подяку – і творчому колективу в цілому, і «виконавцям сольного номера». З СБУ мені ніхто не відповів, і це не дивно. Така структура мусить бути скромною за визначенням. 

Здивувало інше. Я виявився чи не єдиним на всю Україну, хто поєднав цей трафунок з українською Службою безпеки. А всі інші, цілі зграї оглядачів, експертів, знавців та ссавців грантів і держбюджету в один голос заголосили, що СБУ тут ні до чого, що вона «прогнила, корумпована і паразитична», що їй такі діла не під силу. Забуваючи уточнити, що вона колись справді була такою, але тепер змінилася. Всі зійшлися на тому, що це сам Путя прибирає своїх скомпрометованих посіпак, або, що вони самі між собою перекусалися. Ну а в кінцевому рахунку, як водиться, звинуватили у бездіяльності Пороха, бо саме він відповідає за безпеку. На тому й заспокоїлися. До того ж, здається, саме тоді один розслідувач (недавно виявили, що він поміж розслідуваннями приловчився «стирити» волонтерські гроші) виявив «хитро замаскований Порохів офшор» на… цілу тисячу доларів. Так що стало не до Гіві зі «Спецом» і не до СБУ. Бо Порох, як ми всі розуміємо, набагато «апетитніший» за СБУ.

Так би воно все і засохло на корені.Та ось кілька днів тому поважний чоловік, який на відміну від мене має доступ до секретної інформації, повідомив, що переставитися Гіві допоміг не Путя, а саме оця наша упосліджена, нікудишня СБУ. І не просто допомогла, а, так би мовити, активно посприяла,  із залученням необхідних засобів і з дотриманням відповідних церемоній.

Ви думаєте, що хоч один з тих «експертів, знавців і ссавців» відгукнувся на це,  що, най із запізненням , але подя-кував СБУ ? Ага, дочекаєтеся!

А тим часом тут є за що подякувати. Переселити з цього світу на тамтой такого, як Гіві, –  це вам не яйце тухле перенести з холодильника у сміттєве відро.

Скажу по секрету, це дуже складна операція. Виконується спеціальною групою, спираючись на розгалужену агентуру, і потребує досить багато часу на підготовку. Зауважте, в умовах строгої секретності. Це чи не найважливіше в нашій історії. За таки тривалий час ні серед тих, хто готував і провів операцію, ні в самій структурі не знайшлося зрадника. Очевидно, з тієї причини, що вони з там в основному вже вичищені. Для тих, хто розуміється, це означає, що наша СБУ, якщо навіть і не одужала повністю після «яника», то, принаймні, вже доволі міцно стоїть на ногах. А це є запорукою того, що й Україна стає на ноги, і, коли треба, зуміє дати ворогові по зубах. Без галасу, без переможних реляцій і коментарів. Так, як це роблять найкращі у світі служби безпеки. 

Ідеал у цій специфічній сфері –  ізраїльтяни. Ось як це відбувається у них.

Розвідка повідомляє (а вона у них класна!), що до якогось там шиїтського угруповання виїхав черговий  моксельський «гумконвой». Як у нас на Донбасі. Що везе з «раші» своїм друзям мандарини, апельсини і «малачко галадающім». Ну і парочку ракет –  щоб місце вільне чмось заповнити.

Ізраїльтяни з цього приводу не пишуть «рашам» дипломатичних нот, не викликають посла для спеціальної бесіди і попередження. Не просять Путю не гадити. Просто з ближчого аеродрому негайно вилітає пара винищувачів-бомбардувальників.  Які ретельно перемішують гумконвой з піском пустелі. Перетворюють тих рашенських «благодійників» разом з мандаринами і ракетами у міраж – і зникають у цьому міражі. Чиї вони були? Ізраїльські? Чи то сама кара Божа впала нарешті на благодійників з раші? Ніхто нічого не знає і не каже. No comment.

Це стиль! Це клас!

Мені подобається, що й наші хлопці та дівчата з СБУ тепер так працюють. А особливо імпонує, що вони такі скромні і небалакучі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company