Смертельне пійло

В російському Іркутську масове отруєння речовиною для ванн під назвою «Глід»:  понад п’ятдесят мешканців уже померло від минулих вихідних. Замість того, щоб додавати засіб до купелю,  городяни стали заливати цією трутизною горлянки.  Бо ж дешева, а вміст спирту високий. Але на лихо ділки зробили коктейль з отруйним  метиловим спиртом та антифризом –  технічною речовиною для охолодження двигуна.

В одному з місцевих садових товариств правоохоронці накрили підпільний цех. В ньому розливали не лише цей наповнювач, а й… горілку «Царская охота» и «Финляндия серебристая».

Зазначимо, що в Україні від підробленого алкоголю у вересні-жовтні також померло понад  50 осіб, головно у Харківській та ще кількох областях півдня і сходу. За даними слідства, сировину для підробленої горілки  харківські ділки контрабандою завозили з окупованого Донбасу, а туди технічний спирт «перетікав» через безкордоння з Росії.

Донедавна і у багатьох мешканців Криму була популярною настоянка «Глоду».  Не іркутська, але, як виявилося, теж смертельно небезпечна. Сурогат продавали у вуличних кіосках-автоматах і навіть в аптеках, але після спалаху отруєнь таки вилучили з полиць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company