СОБОР СКОЛОШКАВ ТАРГАНІВ

Російська православна церква бойкотує проведення Всеправославного Собору на Криті через побоювання, що Українській церкві буде надано статус помісної. Таку думку висловив російський журналіст Алєксандр НЕВЗОРОВ в інтерв’ю сайту «Эхо Москвы».

Коментуючи відмову Московського патріарха Кіріла від участі в Соборі, Нєвзоров наголосив: «Для РПЦ це жахлива трагедія. Тепер РПЦ – це розкольники, схизмати, це люди… ну, от знаєте, як маленький торшер урочисто заявляє про припинення свого співробітництва з електростанцією».

«Гундяєв тут грається в такого маленького Путіна і зображує маленького Путіна. Він теж хоче дуже цього ізоляціонізму, він теж хоче бути такою ж драматично складною фігурою, відкинутою рештою світу», – вважає журналіст.

«Я його розумію, адже йому нелегко було б з’явитися на цьому Соборі, де, судячи з усього, Українській церкві дадуть-таки помісність, і вона отримає право голосу, і отримає право вимести зі своєї території московських попів», – зауважив Нєвзоров.  При цьому наголосивши, що РПЦ зобов’язана  виконувати всі рішення Собору, якими б вони не були.

«І навіть якщо й не на самому Соборі, то найстрашніше, що може відбутися для РПЦ, – відхід Української церкви і передача всіх величезних матеріальних ресурсів, сконцентрованих в українському церковному світі, вже помісній Українській церкві», –  заявив журналіст. – Проблема, що всі ці українські мільйони, які живили РПЦ, вони-то якраз і спливають. Чому Кірюша бігає, як тарган посипаний? Тільки з тієї причини».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company