Sold OUT у Жовтневому палаці

2200 чоловік на концерті групи, що має 4 офіційні відеокліпи та виступала 2017 року на Національному відборі Євробачення – безумовно, успіх. Це нова українська музика, що вже не потребує для просування ТV-простору.

19 лютого рок-гурт «VivienneMort» на всіх платформах презентував альбом «Досвід». Тепер, аншлагом у столичному МЦКМ, гурт розпочинає тур країною. У планах інді-рокерів – концерти в 10-ти містах України, з фінальним 12 травня у Хмельницькому.

Довідка. «VivienneMort» (вимовляється як Вів’єнМорт) — український інді-рок-гурт, заснований Даніелою Заюшкіною 2010 року. На рахунку групи 6 альбомів.

Після десятихвилинного очікування в таємничих сутінках, оповитих легким серпанком, на сцені у світлі софітів з’явилася четвірка музикантів. Всі у чорному. З таким загадковим пануванням темряви яскраво контрастує яскраво-біла зачіска солістки.

Перші акорди. Зал затамував дихання. Починається концерт із сильного інтро «Екран», котре без паузи  переходить в композицію «Іній», слова якої одразу підхоплює зал. Здається, тут ідеально все: голос, мелодика, артистизм та сила всього перформансу. Глядачі співають в унісон новий альбом, відомі хіти, хвилі потужної енергетики переповнюють простір.

Даніела зізнається: шокована такою кількістю шанувальників. Між виконанням пісень нового альбому, вже за традицією, вона не спілкується зі слухачами. Та по завершенню однієї із пісень емоції переповнюють співачку – аж до нестримних сліз.

Зал захоплений сценічним дійством, вірить кожному звуку, кожному рухові виконавців. Так утворюється фантастичне почуттєве дивоколо. Захоплений глядач тричі викликає артистів «на біс». Овації, квіти, зал уперто не бажає відпускати цей чарівний бенд.

Зрештою шквал аплодисментів спадає, Даніела зникає за лаштунки з величезним оберемком квітів… Гаснуть софіти, а зала Жовтневого, здається, продовжує вібрувати відлунням овацій…

До нового шаленого побачення,  «VivienneMort»!

Коментар до Sold OUT у Жовтневому палаці

 1. Вівчарик сказав:

  Це не репортаж.
  Це картина-замальовка писана фарбами емоцій і співпереживання.
  В першу чергу своїми, авторськими!
  Зал, наповнений виконавцями потужною енергетикою, тримає чуттєвий стан слухачів на межі фантастичного дійства.
  І вже всі: і слухачі і виконавці пливуть в єдиному потоці музикальних мелодій, співу і нерозривної душевної єдності.
  Ось так – не маючи реальної змоги, я, завдяки авторові, побував на концерті групи “Вів`єнМорт”.
  Надіюсь, та що там надіюсь – ВПЕВНЕНИЙ, що пані Даніела собою освітить кожен закуток не тільки земного тіла але і закутки душ на ній присутніх, а пан СТУДЕНТ, маючи непогані зародки епістолярного жанру, продовжить тішити читачів картинами людського БУТТЯ!!
  ДО СЛІЗ!!
  “,,, ДО РОЗПАДУ НА ТИСЯЧІ ЗІРОК”.
  Широкої дороги ВАМ ОБОМ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company