Співочий глас фарисейства

Нещодавно на телеканалі 1+1 обрали найкращого непрофесійного співака країни. Залишимо поза коментарями чужинський душок самої програми, з її потапо-бабкінським, даруйте, хрунівським «трєнєрством». Подивимося на переможця – священика Олександра Клименка, який заспівав кілька українських пісень. Зробив це, звісно, гарно, за що і фортуну піймав.

Утім не так мріється, як солодко піється. Вже після «телетріумфу» отця Клименка натрапив у соцмережах на такі його «одкровєнія», що свят-свят-свят… Пише цей «медоголосий» Божий слуга пост у «Фейсбуці», і називає Героїв Небесної сотні «божевільними». А коли йому на те обурливо вказали, навіть не знітився.  Навпаки, потвердив, що ладен підписатися під кожним своїм словом.

То кого ж ми кращим співаком обрали? Чи кого «обрали» нам? Ще одного «кота в мішку» чи то пак, в рясі? Допоки, власне, підсовуватимуть їх українцям творці цієї «телебалалаєчної потапо-бабкіани»?

А тим часом новоявлений «голос країни» жне лаври телезірки шоу-, прости Господи, бізу. В активістах УПЦ МП –  під стінами українського парламенту. Вчить депутатів як їм і за які законопроекти голосувати!  Авангардом «молящоїся» братії, яку кіріловські служки позвозили з усіх усюд «клікушествувати» проти надуманих «утисків». Опора «святості» кремлівського «гундяївства» в Україні, Путіним мобілізована і накликана. Ще й, як свідчить відеозйомка, оприлюднена на сайті видання «Новое время», лакомствами нещасними з рук «рясоноців» оплачувана.

Можна солодко виспівувати українських пісень і по-холопськи лизькати пещену патріаршу десницю, яка благословляє кремлівських ординців на убієння твоїх, сущих на цій Богом даній землі єдинокровних братів-сестер, на шматування отчини твоєї заради параноїдальної імперської бридні «русскава міра». Можна удавано молитися за мир на українській землі зі щирою надією на реванш московських «вєжлівих чєловечков»,  паліїв війни, для яких незалежної України «нєт, нє било і бить нє может». Це називається фарисейство. Один із найгидкіших гріхів, Богом навік проклятий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company