Столицю прибере… Кит

Київ отримає свого кита. Не живого, а… з переробленого пластику. В одній з зелених зон столиці постане медіаскульптура, яка так і називатиметься: «Київський Кит». Матеріал для її створення збиратимуть кияни. Так організатори проєкту заохотять містян звільнити вулиці, парки і дніпровське узбережжя від небезпечного сміття. Яке перетворять на колективний об’єкт мистецтва.

«Київський Кит» стане найбільшою скульптурою в Україні, створеною з переробленого пластику. І першою скульптурою, що відображатиме екологічний стан міста. Завдяки інтерактивному сяйву вона змінюватиметься залежно від якості повітря, кількості опадів, пори року, навіть від фази місяця, що пов’язане із рівнем припливів по всьому світу. Спорудити «Кита» планують у квітні-травні.

Творить скульптуру Валерій Коршунов. Він утілював культурні проєкти в Чорнобилі, серед яких найбільша в Україні діджитал-скульптура «Чорнобильське Сяйво» з радіолокаційної станції «Дуга», що у Зоні Відчуження, а також мурал на будівлі ЧАЕС, діджитал-барельєф “Прометей” у Прип’яті та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company