Світовий корейський феномен

Відбулася світова, одноденна прем’єра фільму південно-корейського бойз-бенду «BTS». Молоді хлопці створили оригінальний гурт і взялися завойовувати світ. До своєї мрії – світового подіуму йшли 5 років.

«Billboard Music Awards», «American Music Awards», «Grammy» – змагання за ці найпрестижніші музичні нагороди нині вже не обходяться без «BTS». В чому ж їхній феномен?

На це питання лідер гурту відповідає доволі просто: «Тому що ми щирі і любимо свою справу». Схоже, саме це в поєднанні з жагою до постійної праці та самовдосконалення – причина того, що музичні відео гарячих корейських хлопців набрали 600 мільйонів переглядів, що їхні фанати є в практично в усіх куточках світу, а квитки на концерти «BTS» розкуповують блискавично.

Їхній минулорічний концерт з Олімпійського стадіона в Сеулі – під час світового турне (BTS WORLD TOUR) «LOVE YOURSELF» –  транслювали сотні країн світу.

В Україні теж  знають і люблять цей гурт: на 20 сеансів фільму у 5-ти кінотеатрах Києва квитків не залишилося ще за 2 тижні до світової прем’єри. Хоча й ціни на них стартували від 190 гривень.

То хто ж ці зіркові хлопці і чому нині на такій стрімкій хвилі світової слави?

Гурт «родом» із Сеула, народився 2013-го. «Семеро сміливих». І, звісно ж, талановитих.  Двійко лідерів: репер Кім Нам Джун та співак Кім Сок Джин. І «команда»: репер Мін Юн Гі, танцівник та репер Чон Хо Сок,
співак Кім Те Хен та двоє танцівників-співаків – Чон Чон Гук і Пак Чі Мін.

Найстаршому з них 26 років, а наймолодшому – 21. Кожен  пише тексти пісень. Гурт співає переважно для молоді, що переживає ментальні проблеми. Його пісні про те, як важливо любити себе, не зважаючи на расу, масу тіла, колір шкіри та статус у суспільстві. Про те, як важливо бути добрим і що всі проблеми можна перебороти. Бо кожен має своє призначення у житті, вітак потрібно лише слухати себе, свій голос. Не боятися бути собою та не «носити маски», не натягувати на себе чужий образ.

В перекладі назва їхнього гурту звучить: «Куленепробивні». У цьому теж глибокий зміст. Йдеться про захист музики від утисків, про подолання розбіжностей.

… А прем’єра фільму пройшла «на ура», в атмосфері непідробного свята. З веселою пурпуровою стрічкою на зап’ясті кожного глядача і з одсвітом щастя в очах від зустрічі з кумирами, хай і не «наживо». Переповнений кінозал час від часу озивався рясними оплескам, глядачі не ховали емоцій.

Розпитала враження кількох учасників цього свята. І ось, що почула.

Дарина, 17 років: «Квитки купила одразу ж, тільки-но з’явилися, ще  місяць тому. І не шкодую. Тепер мрію почути їх на «живому» концерті. Їхні пісні окрилюють, я закохалася в них. На цьому святі познайомилася з багатьма однодумцями. Вже навіть встигли домовитися про наступну зустріч».

Євгенія, 22 роки: «Мої очікування від фільму виправдалися. Заздрю ​​тим, хто зміг побачити цей концерт «наживо»! Мій улюбленець з гурту – Сок Джин. Подобається своєю індивідуальністю, голосом. Фільм-концерт загалом чудовий. Прикро, що в залі знайшлися такі, що заважали слухати: голосно розмовляли, шурхотіли пакетами…».

Яна, 45 років: «BTS» – справжній приклад для нашої молоді: як потрібно жити, переборювати труднощі… Як цінувати життя. Вони вчать не зважати на перешкоди і досягати мрій, любити і поважати інших. А фільм чудовий, яскравий, емоційний! Побільше б таких! Я йшла підтримати свою доньку, а стала фанаткою цього гурту».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company