То чому ж вони вбивають?

Кінематограф неможливо уявити без стрічок про кохання й стосунки. Про це знято сотні кілометрів драм, мелодрам і навіть комедій. Та й у більшості бойовиків куди ж без кохання? Здається, здивувати прискіпливого глядача вже неможливо. Проте сценарист Марк Черрі вкотре довів, що «неможливе»  – не кінематографічний термін. Одного разу він уже створив обожнюваних багатьма «Відчайдушних домогосподарок». І ось нова вибухова прем’єра, 2019 року, – його ж таки серіал «Чому жінки вбивають?». Сама назва своїм криком збурює глядацький інтерес: якої ж відповіді чекати на це каверзне запитання? Підозрюю, їх буде одразу кілька – так, щоб глядач обрав собі ту, що до душі.

Головною локацією, навіть символом телесеріалу є будинок, у якому зберігаються історії одразу трьох пар з різних епох. Але оскільки у назві згадано жінок, зосередимо увагу саме на них.

Бет – класична домогосподарка 60-х років. Вважає своїм обов’язком присвятити життя чоловікові. Протягом серіалу намагається створити ідеальну картинку життя їхньої сім’ї, приховуючи жорстоку правду.

Симона – світська левиця вже з 80-х. Найбільше піклується про гроші та свій статус у закритому елітному клубі. Образ жінки продуманий до найменших деталей, але він починає руйнуватися, коли Симона дізнається про таємницю свого третього чоловіка.

Тейлор – афроамериканка, успішна юристка і… бісексуалка, що живе у «відкритому» шлюбі. Події розгортаються уже в наш час. Тейлор та її чоловік зважилися на «експеримент» і покликали у свою родину… третього. Та вони навіть не уявляли, до чого це призведе.

Вражає, чи не так? Три геть різні жінки, яких об’єднує… зрада. Власне, вона і стає точкою відліку подій, які призводять до вбивств.

У чому ж секрет феноменальної популярності цього телесеріалу? Чоловікові-сценаристу, як на мене, вдалося дуже тонко передати всі почуття і думки героїнь. Сюжет захоплює вже з перших хвилин, а саундрек створює доречну саркастичну атмосферу. Кожна наступна серія дає зрозуміти, як з часом змінювалася ієрархія сім’ї, поглянути на неї по-іншому. Проте не варто думати, що серіал не висвітлює інших тем. Насправді, там є над чим замислитися: проблеми батьків і дітей, ВІЛ/СНІДу, нетрадиційної орієнтації, наркозалежності.

Тих, хто вже переглянув серіал і пізнав «дзен», можу втішити: життя триває… Буде і другий сезон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company