Таланти гратимуть, DZIDZIO диригуватиме

Один із центральних телеканалів підготував прем’єру розважального шоу «Ігри талантів» за відомим світовим форматом The Game оf Talents.

Цей проєкт компанії «Fremantle» вперше вийшов на телеекрани 2019 року і невдовзі локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи. Україна стане десятою країною, яка адаптувала «Ігри талантів».

Учасники програми, звичайні українці, змагатимуться за головний приз — 150 тисяч гривень. Для цього їм треба буде відгадати приховані таланти 11-ти незнайомців. За правилами шоу у кожному епізоді (всього їх буде 12) суперничатимуть дві команди телеглядачів. А допомагатимуть їм співачки Тіна Кароль, Юлія Саніна, Даша Астаф’єва, учасник гурту ТНМК Фагот, актори Ольга Сумська, Назар Задніпровський, Даша Трегубова, інші зірки вітчизняного шоу-бізнесу. Гра складатиметься з трьох раундів. Ведучим на проєкт запросили DZIDZIO.

Шоу готували 5 місяців. Організатори хваляться: спеціально для нього в одному з павільйонів Києва спорудили чи не найдосконалішу технологічно студію за всю історію українського телебачення. Основним об’єктом декорацій стала величезна 10-тонна люстра, яка є не лише візуальним, а й технологічним елементом шоу.

Один з режисерів-постановників «Ігор талантів» обіцяє глядачам вражаюче дійство: «Наша сцена – місце, де зустрінуться всі стихії: і вогонь, і вода, і повітря». Та унікальних учасників, «які наділені нестандартними особливостями – без страховки роблять трюки на великій висоті, ковтають величезні кинджали, можуть спокійно жувати та з’їсти електричну лампочку».

Що ж, поживемо – побачимо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company