Танковий виш відродять

На базі факультету військової підготовки НТУ «Харківський політехнічний інститут» відновлять Інститут танкових військ України. Так вирішено на спільній нараді Міністерства оборони України та ДК «Укроборонпром», повідомляє сайт державного концерну.

Створюватимуть навчально-матеріальну базу майбутніх танкістів фахівці «Укроборонпрому»: саме його підприємства виготовляють сучасну вітчизняну бронетехніку.

– Харків – центр танкобудування, – наголосив заступник генерального директора «Укроборонпрому» Артур Херувімов. – Тут створено Т-34 – український танк перемоги у Другій світовій війні. І всі сучасні зразки бронетанкової техніки незалежної України.

За його словами, концерн успішно співпрацює з Харківським політехнічним інститутом над створенням систем боротьби з безпілотною технікою, а 957 студентів харківських учбових закладів уже стажувалися на підприємствах «Укроборонпрому».

Концерн долучає молодих та амбітних спеціалістів, замовляючи проекти студентам профільних вишів по всій країні. За результатами співпраці 2016 року, понад 500 розробок українських ВНЗ проходять первинну експертизу. 80 напрацювань упроваджуються на підприємствах «Укроборонпрому». Загалом понад 5,5 тисячі студентів пройшли виробничу практику в концерні, 560 з них поповнили його команду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company