Театр феєрверку емоцій

Вистава «Найвеличніший шоумен» у постановці студентського театру «Борисфен», що у Київському університеті імені Бориса Грінченка, вже відзначилася на театральній сцені наприкінці минулого року. Нею відкрили і нинішній театральний сезон. 

Сценарій п’єси повторює однойменний  фільм-мюзикл 2017 року. Стрічка здобула премію «Золотий глобус»  у номінації «Найкраща пісня». Як і на екрані, на сцені розгорнутий життєпис Фінеаса Тейлора Барнума –  батька американського цирку і сучасного шоу-бізнесу. Бачимо його злет до скандальної слави та падіння, переживаємо складні стосунки із сім’єю та друзями.

У порівнянні з фільмом вистава «борисфенівців» аж ніяк не програє: тут немає місця затягнутим кадрам та довгим «прольотам» камери – тільки живі голоси та емоції. Інколи актори навіть сходять до зали, долучаючи до гри глядачів І це лише посилює відчуття справжнього шоу.  Вражає і музична насиченість дійства. Всі вокальні номери англійською мовою переспівані акторами-студентами.

– Було доволі непросто підібрати акторів за типажем і голосом одночасно, – ділиться секретами підготовки вистави виконавець ролі Фінеаса Барнума  Тимофій Зезюлькін, студент-четвертокурсник Інституту журналістики. – Зате ні в кого немає співака-дублера, всі актори самостійно виконують пісенні партії.

Тимофія і його сценічного партнера, третьокурсника історико-філософського факультету Ярослава Андрушка, що виходить на сцену в образі Філіпа Карлайла, найближчого друга Барнума, можна назвати зірками цього шоу.  Цікаво спостерігати за їхньою грою – бачити у виставі реальних людей. Ось сцена знайомства у барі. «За кадром» лунає пісня, тому актори спілкуються жестами і мімікою. Спілкування виразне й емоційне. Перед нами справжній Фінеас Барнум – по-хорошому самозакоханий, трохи шахрай, але все ж таки людина з добрим серцем. Він мріє дарувати усмішку кожному…

Так втілити образ можуть лише талановиті актори.  Вистава  «Найвеличніший шоумен» завершилася феєрверком на сцені. А в залі феєрверками кипіли емоції глядачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company