Телефонний учитель української

За рік великої навали країни-терористки спілкування російською перетворилося на погану звичку і навіть пережиток. Все більше українців переходять на рідну мову. І помічними їм у цьому стають різноманітні платформи та додатки.

«Mova»

Команда освітнього проєкту «Мова – ДНК нації» створила перший мобільний застосунок «Mova» для вдосконалення знань української. Він доступний на платформах «iOS» та «Android». Усі охочі можуть разом із головним персонажем платформи Лепетуном вивчати українську: пригадати основні правила правопису, збагатитися фразеологізмами й синонімами, вчити правильно наголошувати слова й намагатися позбутися росіянізмів.

В додаткові дуже багато різноманітних ілюстрацій: асоціації допомагають краще запам’ятовувати. А зареєстровані користувачі можуть перевіряти знання й одночасно навчатися, виконуючи тематичні вправи.

«Гра слів»

Цей додаток допоможе збагатити словниковий запас. Дуже нагадує «Wordle» – гру у слова, що має вигляд різнобарвної схеми. Суть її в тому, щоб почергово збирати слова на полі 5*5. Гра завершується, коли заповнено кожну з 25-ти клітин. Виграє, звісно, той, хто заповнив їх більше. Так, ця гра розрахована на двох, які можуть брати участь локально на одному пристрої чи онлайн. Проте є можливість кинути виклик одному з ботів.

«Р.І.Д.»

Безкоштовний мобільний додаток допомагає вивчати українські слова та дізнатися більше про історію українського народу. Назвою проєкту став акронім: «Р» – це рід, «І» – історія, «Д» – духовність.

За те, що вчите слова, нараховують «пісок часу» – ігрову грошову одиницю. Чим більше надбаєте цієї «валюти», тим вищим буде ваш ігровий рейтинг. Відповідно до нього додаток присвоює гравцям різноманітні статуси – від «неофіта» до «володаря часу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company