Telegram запровадить платні послуги

Засновник Telegram Павло Дуров у своєму Telegram-каналі оголосив про початок монетизації цього популярного месенджера з 2021 року.

За словами Дурова, кількість користувачів безперервно зростає, а тому збільшуються витрати на трафік і сервери. Для підтримки такого масштабного проєкту необхідні сотні мільйонів доларів. Значну частину витрат Дуров покриває власними коштами, але грошей все ж вистачає.

Перед фундаторами Telegram постав вибір: або продати сервіс сильнішому гравцю, як це зробив WhatsApp, або заробляти на месенджері. Тому й ухвалено рішення про часткову монетизацію. При цьому Дуров запевнив, що «більшість користувачів навряд чи помітять серйозні зміни»: всі сервіси Telegram, які є, залишаться безкоштовними, а особисті і групові чати не будуть перериватися рекламними повідомленнями.

Платними зроблять додаткові функції для ведення бізнесу і користувачів з більшими потребами. Також запровадять спеціальну пропозицію прорекламувати свій канал без використання сторонніх рекламних платформ, а через спеціальну платформу Telegram.

Павло Дуров упевнений, що монетизація Telegram повинна приносити користь не тільки компанії, але й суспільству: «Наприклад, якщо популярні публічні канали будуть монетизовані через рекламну платформу, власники цих каналів отримають безкоштовний трафік, пропорційний їхнім охопленням. Або якщо з’являться платні стікери, художники також матимуть можливість отримати частину доходу. Ми хочемо, щоб творці контенту і підприємці в Telegram процвітали, збагачуючи всіх наших користувачів за рахунок підвищення якості сервісу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company