«Тіні» не забувають

З 19 травня до українських кінотеатрів повертається відреставрована стрічка Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Про це повідомив на своїй сторінці в Instagram незалежний дистриб’ютор кіно про музику та культуру «Kyiv Music Film».

«Самобутня культура Карпат, ні з чим не зрівнянна фольклорна стихія гуцулів, їхні багатовікові звичаї та обряди – цей новаторський для свого часу фільм заклав основи українського поетичного кіно, – йдеться у дописі. – «Тіні забутих предків» очолили список топ-100 найкращих українських фільмів та увійшли в історію як символ дисидентського руху і боротьби українців з радянським режимом».

Придбати квитки можна в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Сумах. У столиці стрічку траслюватимуть кінотеатр «Жовтень», «Планета кіно» в «Блокбастері» і ТРЦ «River mall» та «Мультиплекс» в ТРЦ «Комод», «Проспект» та «Respublika Park».

«Тіні забутих предків» також увійшли до програми онлайн-кінофестивалю українського кіно, організованого платформою «Boiler Room» у співпраці з «Kyiv Music Film».

Екранізація однойменної повісті Михайла Коцюбинського, знята 1964 року, стала ключовим фільмом у творчості Сергія Параджанова. Стрічка отримала 39 міжнародних нагород, 28 призів на кінофестивалях (із них — 24 гран-прі) у двадцять одній країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company