То «є чутки» чи таки беруть?

У парламентському комітеті з питань правової політики та правосуддя, схоже, беруть гроші за призначення нових суддів Верховного суду України. Принаймні, таку інформацію оприлюднила  заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, почавши, втім, свої викриття словосполученням «Є чутки».

«Щоб забезпечити відкритість призначення суддівського складу ВСУ, необхідна увага громадськості, – наголосила далі віце-спікер. – Попередньо слід вдосконалити законодавство і підхід до юридичної освіти». І підсумувала: «Ми покладаємо великі надії на результати судової реформи. Якщо ми не затвердимо її, все інше не матиме сенсу. Без цього не прийдуть інвестиції, не розвиватиметься країна».

Згідно зі змінами до судового законодавства в Україні створять новий Верховний суд. У його складі діятимуть такі підрозділи, як касаційний адмінсуд, касаційний кримінальний суд, касаційний цивільний суд і касаційний госпсуд. Також у новому  ВСУ створять Велику палату, яка розглядатиме юрисдикційні суперечки між касаціями.

З огляду на те, що у новій верховній судовій інстанції працюватиме 200 суддів, недвозначний натяк пані Сироїд на корупційну «таксу», яка нібито існує в парламенті при кадровому відборі вищого ешелону «служителів Феміди», мав би знайти миттєвий відгук НАБУ і Генпрокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company