Цар на псарні

Жіночка вигулює кучерявого песика, що бадьоренько дріботить біля її ніг. Цуцик тицяється мокрим носом у черевики зустрічного.
– Не бійтеся. Він не кусається, – щебече господарка. Заспокоюючи не так чоловіка, як переляканого кобелька…

«Царь і вєлікій князь всєя Расєї» Владімір Путін ні сіло, ні впало пригрозив пальчиком Президентові України Володимиру Зеленському. Заходився повчати, як поводитися з політичними опонентами: «Якщо сьогоднішня влада почне переслідування опозиції, то нічого доброго з цього не вийде… Було б дивно, якби почалося якесь закручування гайок… Вони не бігають по площах, не вимагають неможливого, вони працюють у межах Конституції України, в межах чинного закону».

Кремлівське «красно солнишко», очевидно ж, мало на увазі не всю українську опозицію, не «Європейську солідарність» Петра Порошенка чи «Голос» Святослава Вакарчука, а лише ту, що давно і віддано, під різними породами і мастями, трюхикає на російському повідку. Нині це  «Опозиційну платформу – За життя». Крім єдинокровного кума Віктора Медведчука, у цьому виводку Вадим Новинський, Нестор Шуфрич, Вадим Рабінович та іже з ними. «Не бійтеся, вони не кусаються! – запевняє Путін Зеленського, – Вони працюють в межах чинного закону!

Після тотальної зачистки Росії від інакодумства, після серії політичних убивств, після вуличних побоїщ у Москву напередодні виборів до столичної Думи путінський заповіт «любити опозицію» має вигляд безнадійно-щемливої зворушливості. Бо опозиція для самодержця й імператора, хоч думська, хоч стихійна вулична, страшна аж до істеричного переляку: боїться, що свої «пси демократії» порвуть його на ганчір’я.

Втім, зрозуміло, чому Путіну пече Україна. Бо знову на його голові палає злодійська шапка. Днями Володимир Зеленський пояснив, що  знає про кремлівський повідок «ОПЗЖ» і не збирається попускати доморощеним моськам. «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука фінансується з-за кордону, і з цього буде «гучна історія», –  пообіцяв Президент, натякнувши ще й на підгодовані з рук тамтешнього «царя-псаря» телевізійні канали.  Ось тому двоногі путінські цуцики і заскавучали. До речі, чотирилапих у Владіміра Владіміровича ціла тічка: Юме, Коні, Бафа, Вєрний, Паша. Гадаю, треба ще додати Вітю, Вадю, кусливу Наташу… І достеменно когось таки забудемо!

«Чинна влада в Києві ризикує наступити на ті самі граблі, на які наступало і колишнє українське керівництво в особі колишнього президента Порошенка», – править своєї великий собаколюб. А в самого ж лоб синій! Бо сам же наступав на граблі  імені Медведчука – в часи президентства Леоніда Кучми та й пізніше. І вони таки добряче лупашили «сіятєльноє ботєксноє чєло» за кожну спробу гнути українську політику об московське коліно.

Мало вчено? Житіє неодмінно довчить! Та так, що й дєдушку Крилова згадають. «В минуту псарня станет адом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company