Цього ніколи не збагне росія

Трупа знищеного російськими катами Донецького академічного обласного драмтеатру (м .Маріуполь) відновить виступи в Ужгороді. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Розкидані країною та закордоном актори, які пережили блокаду та знищення міста, отримали тимчасовий прихисток для продовження роботи. Тепер вони виступатимуть на сцені Закарпатського обласного музично-драматичного театру.

У повідомленні очільник Донецької ОВА подякував голові Закарпатської ОДА Вікторові Микиті та ужгородським театралам, які погодилися підтримати акторів театру. «Взаємодопомога серед українців навіть найвіддаленіших регіонів — це те, що завжди нас рятуватиме, і чого ніколи не збагне росія», — наголосив Павло Кириленко.

Нагадаємо, що 16 березня 2022 року російська вояччина завдала авіаційного удару по будівлі Донецького драматичного театру в Маріуполі, який використовували як бомбосховище під час облоги міста. За даними Associated Press, внаслідок бомбардування загинуло близько 600 людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company