ЦУМистецькі «історії»

У мистецькому просторі  АртЦУМ – виставка картин із загадковою назвою  «Декілька історій», зорганізована всесвітньовідомим клубом ілюстраторів «Pictoric» та благодійним фондом «Sky Art Foundation».

Веселі і сумні ілюстрації про миттєвості нашого життя. А сам вернісаж, як на мене, і людяніший і людніший, масовіший порівняно такими ж експозиціями в інших столичних галереях.

Арт-простір в оновленому Київському ЦУМі – сповнене світла й затишку, ідеальне для панування теплої атмосфери. На противагу весняному «FLASHBACK. Українське медіа-мистецтво 1990-х» в Мистецькому Арсеналі, тут не відчувалося депресії пострадянського часу. Навпаки, яскраві полотна – сповнені життя, які так пасують до цих стін. Малярство, фото висвітлюють сьогочасні теми. Як от людина в соціальних мережах та сучасному медіапросторі. Але це світло збадьорене, світло оптимізму.

Мистецькі полотна з багатьох куточків планети: автори співпрацюють зі світовими брендами:  The Washington Post, The Architectural Review, Diplomat, The Boston Globe, Buro 24/7, Adobe Systems, Brussels Airlines, Esquire, McDonald’s…

Та й українські ілюстратори вже встигли повноголосо заявити про себе на теренах Європи й Америки. Хоча їх усе ще не чутно в Україні. Тому клуб «Pictoric» узявся рішуче виправити парадоксальну ситуацію, оцими виставковими «Декількома історіями».

На довершок організатори вернісажу влаштували «тихий аукціон»: охочі мали змогу придбати улюблені ілюстрації. До слова, за цілком «земними» цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company