Твориться космічна станція. Комерційна

Нова космічна станція «Orbital Reef» – це екосистема, що відкриває бізнесовий простір для подорожей. Про це повідомляє видання «Blue Origin».

Творці станції обіцяють відкрити наступну главу освоєння космосу. Цей проєкт підтримують лідери космічної галузі: «Boeing», «Redwire Space», «Genesis Engineering Solutions» та Університет штату Арізона.

«Orbital Reef» почнуть будувати наприкінці цього десятиліття. Станція матиме власну адресу на орбіті і надаватиме послуги космічного транспорту, логістики, житла, розміщення обладнання.

Старший віцепрезидент з перспективних програм розвитку «Blue Origin Брент» Шервуд зазначив: «Понад шістдесят років поспіль NASA та інші космічні агенції розробляли орбітальні космічні польоти та космічні житла, налаштувавши нас на комерційний бізнес, який має злетіти в цьому десятилітті. Ми розширимо доступ, знизимо вартість і надамо всі послуги та зручності, необхідні для нормалізації космічних польотів. Жвава бізнес-екосистема буде розвиватися на низькій орбіті Землі, створюючи нові відкриття, нові продукти, нові розваги та глобальну обізнаність».

– Це захоплююче для нас, – коментує віцепрезидент компанії «Boeing» і менеджер програми Міжнародної космічної станції Джон Малхолланд,– тому що проєкт не дублює надзвичайно успішну та довговічну МКС, а йде на крок далі, щоб зайняти унікальну позицію на низькій орбіті Землі, де можна обслуговувати різноманітні компанії та приймати неспеціалізовані екіпажі. Це вимагає того самого досвіду, яким ми спершу проєктували, а потім будували Міжнародну космічну станцію, і ті ж навички, які ми використовуємо щодня для роботи, обслуговування та підтримки МКС».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company