Тимур і його телекоманда

Він став першим телеведучим, хто провів і дитяче, і доросле Євробачення. А в дитинстві Тимур Мірошниченко навіть не уявляв себе телезіркою, а мріяв… ремонтувати світлофори.

Тепер йому здається, що нема нічого простішого, аніж стати телеведучим. Тепер – це понад 10 років копіткої праці над собою, гри в університетській команді КВК, величезної кількості різноманітних концертів та шоу, які він провів.

–  Стати ведучим Євробачення – то була моя давня мрія, – зізнається Тимур. – Але для цього хтось мав повторити успіх Руслани. Коли це зробила Джамала, я зрозумів: це – шанс. І зробив усе, щоб мрія втілилася.

Готувалися до пісенного конкурсу ґрунтовно і важко: репетиції сценарію, уроки удосконалення англійської, пошук цікавого матеріалу про учасників… Чисельна команда працювала кілька місяців, зате київське конкурсне шоу залунало на весь світ.

Успішний телеведучий Тимур Мірошниченко – ще й режисер. Має кілька телепроектів. Саме з соціально-молодіжного ток-шоу «Студія-5» на Першому Національному розпочалась його кар’єра. Працював на 112-му каналі. Був ведучим проекту «Як це?», завдяки якому об’їхав чи не всю Україну. До слова, саме у цій програмі здійснилася його дитяча мрія: в одному в ефірів Тимур… лагодив світлофор.

–  Найголовніше, – радить Мірошниченко, –  зрозуміти з чого розпочинати каторжний труд над мрією. Якщо вона справді ваша – неодмінно здійсниться! Не намагайтеся бути схожими на когось, будьте впевненими у собі і в тих, хто поряд з вами. Стукайте – і вам відчинять. А якщо не відчиняють двері – лізьте у вікно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company