Тисячоголосий «Кобзар»

«Спів дає відчуття волі». Цей вислів видатного українського диригента і педагога Героя України Павла Муравського став девізом П’ятого хорового свята «Школа Павла Муравського», яке відбудеться 23 листопада в Києві.

Організовують мистецьке дійство благодійний фонд «Хорова школа Павла Муравського» та Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва.

У святковому концерті візьмуть участь провідні хорові колективи України під керівництвом учнів і послідовників видатного Маестро. В основі програми вибрана «Хорова Шевченкіана» зі Всеукраїнського мистецького проекту «Україна співає «Кобзаря»: озвучення укладеного Павлом Муравським зібрання хорових творів у семи томах «Пісенний «Кобзар». Видання унікальне: 2100 сторінок нотного тексту – акапельні твори, твори з інструментальним супроводом та великоформатні, з симфонічним оркестром. А ще ж і аудіо-варіант: три альбоми по три CD у кожному.

Видавці «Пісенного «Кобзаря» безкоштовно передаватимуть примірники в середні та вищі музичні навчальні заклади, загальноосвітні школи, у бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company