У путлерівську віллу – з прапором України

У французькому місті Біарріц місцевий активіст П’єр Аффнер пробрався з Державним прапором України у віллу, власницею якої нібито є донька Путіна. Замінив замки і заявив, що тепер вілла готова прихистити біженців путінського режиму, передусім українців. Про це повідомило видання «The Insider».

Всього на віллі вісім спалень и три ванних кімнати, повідомив Аффнер. У захопленому мешканні вже знайшли документи, які можуть свідчити про істинних власників: окрім примірників журналу «ВВП. Стратегия развития», копію паспорта колишнього зятя Путіна Кірілла Шамалова, та перекладений французькою рахунок оплати за електроенергію за місцем реєстрації в Москві. Такі документи необхідні, щоб відкрити банківський рахунок у Франції, для купівлі вілли тощо. Також виявлено доручення 2009 року, написане «Геннадієм Тимченком, громадянином Фінляндії» на ім’я француженки Франсуаз Дюшосаль, відповідальної за ремонт на віллі.

Згідно з реєстром нерухомості Франції, з яким ознакомився «The Insider», вілла з 2007 року належалаа Геннадію Тимченку, а в 2012-му перейшла до Шамалова.

Як свідчать журналісти-розслідувачі, «вілла Шамалова» – не єдиний палац Путіна в Біарріці. Радіо «Europe 1», посилаючись на французькі спецслужби, оприлюднило інформацію, що 1996 року нинішній російський диктатор купив колишню віллу Стравинського. Третя вілла, пов’язана з Путіним, – будинок його колишньої дружини, який нині належить її новому чоловікові Артуру Очеретному. З початком російсько-української війни активісти розфарбували стіни цієї вілли кольорами українського прапора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company