УКРАЇНА – ПІД ЄВРОСТЯГОМ

У День Європи в Україні Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії підняття прапора Європейського Союзу на площі біля будівлі своєї Адміністрації. 

«Сьогодні поруч зі мною представники нашої славної молоді з Києва, Луганська, зі Львова, які у 2013 році підняли європейський Майдан – Майдан, який засвідчив щире бажання українського народу рухатись у Європу, змінювати країну, приймати і підписувати асоціацію з Європейським Союзом, забезпечувати поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. І рух цих молодих людей був одразу ж підтриманий мільйонами молодих українців», –  наголосив Петро Порошенко.

Президент зазначив, що Європа та Євросоюз стали справжніми синонімами реформ, цінностей, демократії і свободи. Нині можемо однозначно стверджувати: Україна кардинально змінилася і назавжди відійшла від радянської і російської імперії.

«Наш рух в Європу підтримується абсолютною більшістю українського народу і це дає додаткові сили для проведення реформ. У ці дні Європа та Європейський Союз сьогодні на вустах у кожного українця. І це свято насправді є всеукраїнським і всенародним», –  сказав Петро Порошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company