Українське в навушниках

Нещодавно один користувач інтернету із моєї стрічки зазначив у своєму дописі, що в українських поціновувачів рок-музики немає вибору, окрім як звертатися до англійських виконавців. Поки світові музичні сервіси підбивають підсумки, а “ГРЕММІ” вже оголосили номінантів, українська музика активно розвивається десь у «тіні», чекаючи своїх слухачів. Нам не показують, а ми й не шукаємо. Ця розповідь – про насправді самобутніх українських рок-виконавців.

Яскравий старт київського гурту здатен підкорити спокушену закордонною музикою публіку, а «ТИМПАЧЕ» – тих, хто полюбляє віртуозні гітарні партії, шалені барабанні ритми та запальний вокал. Журналісти та слухачі уже називають хлопців українським «рок-відродженням». Надихаючись видатними рок-музикантами, молоді «ТИМПАЧЕ» створюють музику, якою самі захоплюються, щоб своїм прикладом надихати майбутніх новачків.

Класичний вокал солістки, поєднаний із народними мотивами та роковим звуком, одразу видає українське. «Vivienne Mort» часто влаштовують свої концерти в костелах, тому що атмосфера місця проведення має відповідати готичному стилю пісень гурту. Альбоми гурту легко порівняти з виставою в театрі: дійство, що змушує пережити цілу історію та викликати буревій емоцій не тільки проникливим текстом, а й самобутнім звучанням. Гурт об’єднує слухачів різного віку, поглядів та професій, адже в них є те, що приваблює, — українська душа.

«O.TORVALD» грає для своїх людей. В їхній музиці драйв, який відчувається на концертах, в навушниках, через динаміки, із сусіднього вікна на вулиці, — передається кожному, кому це близьке. Гурт пройшов довгий шлях до визнання, вже показав світу український рок на «Євробаченні», збираючи все більше прихильників.

Сумувати також потрібно правильно:

  1. під гітару;
  2. прислухаючись до змісту мелодійних рядків;
  3. у приємній компанії.

Львівський гурт «Один в каное» – саме те, за всіма пунктами. Його зворушливий інді-рок спонукає співаючи усвідомити власний безлад думок та пережити складні життєві ситуації. Композицію «Човен» на вірші Івана Франка гурт уже ввійшов в українські музичні рейтинги. Торуючи творчий шлях авторськими піснями. Кожним рядком змушує відчувати: попри все їхні слухачі ніколи не були «одними в каное».

Хлопці пройшли шлях від кавер-гурту до повноцінного самостійного виконавця. Хоча своєю піснею вони й заявляють, що «рок мертвий», своєю творчістю запевняють цілком зворотне: жанр живий й успішно розвивається. Музикантів переповнюють креативні ідеї та проєкти. Для прикладу, зйомки музичного відео на швидкості 140 км/год у потязі Київ – Одеса. І, схоже, не втомляться дивувати.

«Бро, твори добро!», – закликає у новому записі «Фіолет». З таким девізом гурт і створює свої пісні. Про любов, дружбу та саме життя під музику. Не бояться експериментувати та пробувати нове, але не змінюють притаманного їм стилю. «Фіолет» — добрий друг, з яким хочеться проводити тихі приємні вечори.

Свою музику гурт називає «гуцул-метал». Поновивши діяльність 2013 року, він залишається яскравим представником українськомовного важкого року. Знайомі всім поціновувачам такої музики мотиви у самобутньому оформленні із запальними текстами чекають усіх прихильних до творчості ветеранів сцени.

Слухайте українське!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company