Українське зерно грабують і блокують. Є загроза локального голоду

«Повномасштабна війна, розв’язана росією проти України, цілком ймовірно, що може стати основною причиною продовольчої кризи не тільки в України, але і в усьому світі». На цьому наголошує офіційний сайт Верховної Ради України.

«рф вивезла близько 400 тис. т зерна з тимчасово окупованих районів Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей, що у майбутньому може спричинити голод на цих територіях». Російська вояччина методично й безперестанно нищила і нищить сільськогосподарську техніку, елеватори, склади та інфраструктуру українського села.

«Блокада українських портів та мінування морських шляхів унеможливлюють експорт української сільськогосподарської продукції минулих врожаїв, – йдеться у повідомленні. – Лише у порту Одеса заблоковано 25 млн т зерна, а загалом Україна через блокування портів Росією не може вивезти 90 млн т зернових».

За даними звіту Глобальної організації з боротьби з продовольчими кризами Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, вторгнення росії в Україну ставить під удар міжнародну продовольчу безпеку. Як стверджують політичні аналітики, продовольча криза на Близькому Сході може бути свідомим ходом росії для дестабілізації регіону, що призведе до заворушень та слабкості країн, що входять до регіону.

Члени Комітету з питань економічного розвитку Верховної ради України закликають міжнародну спільноту до рішучіших та дієвіших кроків для протидії країні-агресору, що припинити війну в Україні, розблокувати українські порти й відновити вільне судноплавство для запобігання глобальній продовольчій кризі у світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company