Українськомовні стандарти ВВС

В той час, як деякі «начебто-вітчизняні» ресурси зняли ґвалт навколо прийняття Верховною Радою у першому читанні законопроекту, який встановлює обов’язкову частку українськомовного контенту на телебаченні, Академія BBC запустила безкоштовний ресурс, присвячений журналістиці і тонкощам солов’їної.

«Мова і журналістика нероздільні. Вкрай важливо не лише озброїти журналістів знаннями і навичками, а й переконати їх у важливості дотримання стандартів мови, створених журналістами ВВС на основі наших редакційних вимог неупередженості, точності та справедливості», – зазначає редактор міжнародного відділу Академії ВВС Наджиба Касраі.

Адаптований для мобільних пристроїв, новий дизайн української сторінки Академії ВВС  зосереджує увагу на редакційних стандартах і цінностях, застосуванні української мови, розвиткові журналістських навичок, містить цінні поради для українських журналістів. Особлива увага приділяється допомозі журналістам під час роботи в умовах стресу та обмежених часових рамок.

«Ми вітаємо запуск сайту Академії ВВС українською – якраз тоді, коли сама мова перетворилася в один з ключових питань дискурсу про самоідентифікацію українців. Українська сторінка Академії ВВС є прекрасним посібником для підготовки чесних і неупереджених репортажів з урахуванням тонкощів мови», – підкреслює головний редактор ВВС Україна Ніна Кур’ята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company