Український НМТ буде доступний закордоном

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет підписав наказ, що затверджує перелік пунктів для проведення Національного мультипредметного тесту закордоном, повідомляють на сайті МОН.

Українські абітурієнти, які цього року були змушені виїхати з країни через війну, зможуть скласти тестування у 29-ти містах 23-ох країн: Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Угорщини, Франції, Хорватії, Чехії та Швеції.

Тестування проходитиме трьома сесіями: основна з 18 липня до 10 серпня, додаткова – 16-20 серпня, спеціальна – 12-16 вересня.

Підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати з переліку найближчий населений пункт охочі зможуть на своїх інформаційних сторінках  з 20 травня до 7 червня включно. Ті вступники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії НМТ, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування.

Український центр оцінювання якості освіти закликає майбутніх вступників та їхніх батьків із розумінням поставитися до того, що до екзаменаційних центрів треба буде діставатися.

У Міносвіти також заявили, що мультипредметний тест закордоном проведуть так само, як і в Україні: у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах. Там з учасниками працюватимуть україномовні освітяни, навчені українськими експертами.

В Україні тестування проходитиме у 20 областях та Києві. Неможливо нині провести НМТ у Донецькій, Луганській, Харківській та Херсонській областях, а також у АР Крим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company