Уроковикладальне,.. «мамахохотальне»…

Не встигли  «Відкриті уроки» від Міносвіти для школярів з’явитися на телеекранах, як до вчителів, що їх проводять, полетіли докори: купи помилок. То вчителька математики неправильно обчислить швидкість катера, а то на урокові української мови бідних білих ведмедів затурлять в Антарктиду. Вчителька географії сплутала назву океанів, що омивають Австралію. А з уроку історії ми почули  «ліванська війна», хоча йшлося про Лівонську, часів Івана Грозного. Та ще й викладачка обмовилася двічі…

Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» у час карантину став помічним і дуже популярним. «Впродовж першого тижня у вільний доступ виклали 165 уроків з 11-ти предметів для учнів 5-11 класів. Лише на Ютуб-каналі Міністерства освіти їх переглянули понад 3,5 млн глядачів,  – повідомила пресслужба міністерства. Ті уроки транслювало аж 14 телеканалів.

Отож, не лише уважних і прискіпливих, а й розумних очей вистачало.

То чому ж так багато помилок? У Міносвіти їх пояснюють і невмінням учителів працювати перед телекамерами, і браком часу на запис та монтаж відеуроків.

А можливо, за справу взялися не ті фахівці? Бо, як пишуть ЗМІ, до виробників шкільних уроків долучилися студія «95 квартал» та агенція «Мамахохотала». Зрозуміло, керівництво кампаній сьогодні на чолі держави, у депутатських кріслах, то чому б принагідно не скористатися моментом та не відрізати ласий шматок держзамовлення? І нічого, що ці студії-агенції, як кажуть, з іншої опери: радше знаються, як публіку не вчити, а смішити. У них і цього разу вийшло на відмінно. Посмішили, але ці смішки насправді варто б оцінити замашним «незадовільно».

На одному з уроків хімії чомусь з’явився нинішній  нардеп від «Слуг народу»  і вчорашній шоумен Олександр Скічко. І ця поява вже відверто обурила батьків. Іншого «слугу», чемпіона світу і олімпійського призера Жана Беленюка  дискримінаційно представили, як простого «борця». Встигли засвітитися на уроках актори з багатьох розважальних програм: наприклад, «Ліги сміху», «Жіночого кварталу». Не освятилося і без всюдисущого квартального гумориста Олексія Кошового.

Так, дивись, і російських «Сватов» скоро у вчителі дочекаємося…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company