Уряд визнав недогляд

Внісши зміни до «Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними», Кабінет міністрів України поновив для учасників АТО процедуру першочергово забезпечення земельними наділами, право оренди на які було продано.  Незалежно від площі ділянок. 

«Повністю підтримую наших воїнів і вважаю, що правильний механізм отримання  земельних ділянок є необхідним», – наголосив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. І зазначив важливість питання верифікації отримувачів землі, щоб не допустити спекуляцій на статусі героїв та використання учасників АТО для здійснення оборудок із землею.

Нагадаємо, увалена минулого року Кабінетом міністрів України Постанова N% 413 «Про деякі питання удосконалення управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» суттєво обкраяла законне право учасників АТО на першочергове отримання земельних ділянок. А тому викликала численні звернення громадських об’єднань ветеранів, воїнів, волонтерів АТО та акції протесту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company