В Укрінформі вшанували журналістів року

Щороку у день професійного свята журналістів агентство «Укрінформ» визначає «Журналіста року». Цього разу ними стали власний кореспондент у Харкові Юлія Байрачна та фотокореспондент Геннадій Мінченко.

Юлія Байрачна – «новачок» в агенції, працює близько двох років.

«Оперативна, глибока, невтомна у відкритті нових тем – такою ми завжди бачимо Юлію, – відгукується про журналістку генеральний директор агенції Олександр Харченко. – Лише за останній рік у її доробку – тисячі новин з регіону, репортажі з гарячих точок (аварія літака, пожежа в будинку для людей похилого віку). Тематичних уподобання колеги дуже широкі» економіка, «оборонка», сільське господарство, екологія, медицина тощо.

Інший лавреат Геннадій Мінченко – один із найталановитіших фотожурналістів України. З словами Олександра Харченка, його документальні цикли «Батюшка», «Мгарський монастир», «Сліпі діти» та інші відомі далеко поза Україною. Підпис під світлинами «Фото Геннадія Мінченка. Укрінформ» став брендом, який не потребує зайвих слів та епітетів, бо є самодостатнім», –  наголошує генеральний директор агенції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company