Варварам не місце в ЮНЕСКО

Україна вимагатиме позбавити рф членства в ЮНЕСКО. Як повідомляє інформаційне агентство «Укрінформ», на розгляді Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики вже є відповідний проєкт Постанови №7394.

«…Артилерійські обстріли, авіа- та ракетні удари, які здійснює російська федерація та її керівництво, мають на меті знищення багатовікових історичних та культурних надбань України, – йдеться у пояснювальній записці до законодавчого акта. Зважаючи на це, Україна вважає неприйнятним продовження присутності російської федерації в ЮНЕСКО. Верховна Рада України звертається до Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) щодо позбавлення російської федерації статусу держави-члена ЮНЕСКО».

Наразі вже документально зафіксовано 353 злочини російської вояччини проти наших об’єктів культурної спадщини. Відтак ВРУ має намір звернутися до світової спільноти підтримати програму належного фінансування відновлення та реставрації історико-архітектурних пам’яток України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company