Варя-рятівниця

Цій дівчинці 7 років і мешкає вона у місті Кропивницькому. Одного важкого дня, коли Україну вже шматували вибухами російські бомби і ракети, а нашими дорогами сунули механізовані армади окупантів, Варя стала іншою. Без вагань відмовила своїй заповітній дитячій мрії про новий айфон і наважилася на дорослий, без перебільшення героїчний учинок: віддала увесь свій скарб, усі гроші, які довго призбирувала на омріяне, щоб придбали бронежилет для воїна.

Вариного скарбу виявилося замало, але вона не розгубилася. Стала… квіткаркою. Продавала звичайні тюльпани, які міг придбати кожен. І зрештою таки вторгувала необхідні кошти для купівлі бронежилета.

Успіх окрилює. Тепер Варя ще й малює квіти, а малюнки удвох з мамою продають: уся виручка знову ж таки іде на придбання «броників».

Місцеві волонтери оцінили гідний учинок своєї маленької колеги: подарували їй омріяного айфона, придбали у складчину. Уявіть собі, якою щасливою була Варя!

Вона стала юною берегинею нашої Армії. Її волонтерство, її велике бажання допомогти рідним захисникам викликають щире захоплення земляків. І впевнена: юній волонтерці з Кропивницького нині дякує вся Україна. Бо доки повниться наш рід таким добірним квітом, Україна безсмертна.

Щирість, сила духу та добро непереможні.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company