Вердикт: «найгірший»

«Найгіршим в історії людства» назвав рік, що минає американський журнал «Time». Розмістивши на обкладинку доволі показову ілюстрацію.

У публікації кінокритикиня Стефані Захарек порівняла 2020-й з фільмом, який хочеться вимкнути вже на 20-тій хвилині. «В історії США були гірші роки, і, безумовно, гірші роки у світовій історії, але більшість із нас, нині сущих, не бачила нічого подібного», – зазначила авторка. Додавши: «Вам має бути більше 100 років, щоб пам’ятати руйнування після І Світової війни та пандемію грипу 1918; приблизно 90, щоб відчути економічну нестачу після Великої депресії; а у Ваші 80 – зберігати пам’ять про ІІ Світову війну ті її жахи».

З-поміж тяжких лих, які приніс нинішній рік, Стефані Захарек назвала передовсім всесвітню пандемію COVID-19 і породжені нею «безпорадність» та «її злого близнюка – ізоляцію». Сам рік починався лиховісно – з масштабної пожежі в Австралії, яка не вщухала місяцями. Та й загибель багатьох відомих людей, на думку авторки публікації, також стала підставою назвати 2020-й найгіршим. Убивство Джорджа Флойда спричинило ще й масові страйки за права темношкірих на території всієї Америки.

Втім Стефанія Захарек не позбавлена оптимізму. Переконана, що багато хто виніс певні уроки з цього непростого року, і якщо Дональд Трамп пережив коронавірус, то й американці зможуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company