Від DJ Sender до DJ FM

Євген Євтухов – автор і виконавець пісень, продюсер, засновник радіостанції DJ FM. У 2004 та 2005 роках його визнавали найкращим діджеєм України. Любов до музики – це, зізнається, від батьків, тому ще підлітком знав, що пов’яже з нею життя. І досі відчуває емоції, які викликала у нього, одинадцятирічного, зустріч із професійним діджеєм.

– Я стояв на саундчеку DJ Сухова, спостерігав за тим, як він перевіряє обладнання («вертушки»), як вони мерехтять, як закладає в них компакт-диски, вініл, – пригадує Євгеній. – Був настільки вражений і захоплений, що поставив собі за мету: у 16 років стати діджееєм. Це була лише мрія, але я знав, що вона збудеться.

– Що відчував, коли вперше став за пульт діджея?

– Мені тоді було якраз 16,.. чи, може, 17. Я потратив у запорізький нічний клуб і мав з собою декілька компакт-дисків. Наважився підійти до діджея – напросився звести два треки. Раніше цього ніколи не робив, а тут спробував… Було неймовірне відчуття адреналіну та щастя. Отоді й вирішив: це справді моє, починаю цим займатися.

– Окрім DJ Sender, у тебе був ще «Ветер». Чому обидва проєкти сьогодні не активні? Маєш намір до них повернутися?

– Проєкт «Ветер» народився буквально за один день. А за три дні була готова й пісня, для мережі. Називалася «Реально». Власне, назва цього проєкту теж виникла спонтанно. Бо вітер – це моя друга стихія. Та згодом я став більше зосереджуватися на продюсуванні. Звісно, писав пісні, для себе та інших артистів. А водночас займався бізнесом  і навіть  політикою… Втім, музика – це те, що завжди буде зі мною, незважаючи ні на що. Цілком імовіно, що до цих перших проєктів ще повернуся – усьому свій час. Коли-небудь вийде новий альбом «Ветра» й абсолютно нові композиції від Senderа. Але це відбудеться, очевидно, тоді, коли відчую у цьому мистецьку потребу.

– Як вдається поєднувати музику з продюсуванням?

– Це достатньо складно, бо доводиться дивитися на себе під іншим кутом. Перевіряти багато різних аспектів і коригувати їх на ходу. У цьому мені допомагає спілкування з молодими креативними людьми. Вважаю, саме в них і потрібно навчатися. Принаймні я у своїй творчості дуже прислухаюся до порад молодших. У них зовсім інше мислення.

– Як спала на думку ідея створити радіо DJ FM?

– Це виникло, здається, 2006 року. Бажання створити молодіжну комерційну радіостанцію, яка транслюватиме приємну музику.

Нині загалом час нової музики, і впевнений, що у найближчому майбутньому виникнуть новітні розгалуження музичних жанрів. Якщо не на FM, то в онлайні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company