Відвойовуємо свій інформаційний простір

На звільнені території Херсонщини та частину Миколаївщини повертаються вітчизняні ЗМІ, передовсім, друкована періодика. Про це на брифінгові в Укрінформі сповістив заступник міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко. Додавши: це нині найпростіше, адже телерадіопередавальні центри та мережі там зруйновано, і потрібен час, аби їх відновити.

Майже пів року на цих українських теренах панував інформаційний вакуум, вкрай бракувало правдивої інформації, люди здебільшого уявлення не мали, що відбувається в Україні. За словами урядовця, населення звільнених територій вкрай потребує життєво корисної інформації: де отримати соціальні виплати, як зв’язатися з тими чи іншими службами, хто забезпечує різноманітні послуги.

Водночас, повідомив Тарас Шевченко, «триває тісний діалог із міжнародними партнерами», щоб накласти санкції на російські ЗМІ, «які спричинилися до пропаганди новітньої війни та фактично стали засобами зомбування населення фейками й страхами».

Активно діє міністерська експертна рада для подолання наслідків русифікації та тоталітаризму в Україні. Не недавньому засіданні експерти визначилися з долею двох столичних монументів – Миколі Щорсу та Ніколаю Ватутіну. Київська міська рада має затвердити перелік пам’яток для подальшого їх знесення. Йдеться про демонтаж погрудь російських діячів, установлених на станції метро «Університет», перейменування закладів культури, бібліотек тощо.

Як зазначив Тарас Шевченко, посилено діяльність урядового Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки: особливу увагу зосереджено на освітніх проєктах і тренінгах, щоб переможно бороти російську дезінформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company