Віджали Крим, а потім – хату і зарплату

«Ро-бо-ту! Зар-пла-ту!» – скандували на заводському мітингу робітники «Керченського металургійного комплексу». Власне, нові господарі загарбаного «комплексу», куди увійшли два підприємства, що до окупації  забезпечували Укрзалізницю, пообіцяли з першого червня налагодити випуск емальованого посуду.

Биті безгрошів’ям робітники не повірили обіцянкам і заходилися вимагати зароблене за попередні місяці. «Ви «отжалі» завод, ви нас не запитували, віддайте наше!», – обурювалися мітингарі.

«Рє-фє-рєн-дум!», – вимагають уже тисячі севастопольців на міській площі. Містян обурив новий генеральний план, за яким їхні земельні ділянки переходять до російського Міністерства оборони. Чимало севастопольців отримали судові позови про визнання Актів на право власності, отриманих від української влади, недійсними. Суди відбирають землю ще й вимагають  господарів зносити будинки і гаражі власним коштом!

«Тільки власників дачних ділянок у Севастополі набереться 12-15 тисяч», – разом з усіма пускав обурливі бульки українофоб і колишній  нардеп, а нині кримський утікач Вадім Калєсніченко. «З чим прийшли в Росію, те у нас відбирають», – говорили на мітингу одні, а інші уточнювали: «Севастополь – це не Росія, тут особливий народ»…

Поки що влада не дослуховується до «особливого народу» , а «запльовує» очі новим ігристим напоєм, що вельми нагадує «Божу росу». «Націоналізований» завод  «Новий світ» почав розливати шампанське  «Кримскій мост». Відкорковуєш пляшку – і від «мосту» одне шумовиння! Як і від виноробного заводу. Окупанти обіцяють цього року виставити «Новий світ» на продаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company