ВІДЗНАКА ІМЕНІ СЕРГІЯ КЕМСЬКОГО ЧЕКАЄ СТУДЕНТІВ

Національний музей Революції Гідності дав старт  IV Всеукраїнському конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності. Переможців пошанують відзнакою імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського.

Спектр наукових робіт досить широкий – від досліджень аспектів Євромайдану, його особливостей в різних регіонах України і до аналізу світового досвіду впливу народних волевиявлень на політичне, суспільне та культурне життя. Окрема увага – документальним біографічним розвідкам про Героїв Небесної Сотні.

Студенти, які бажають взяти участь у цьому науково-дослідницькому турнірі повиння до 28 лютого 2022 року заповнити заявку https://cutt.ly/nT3iLle. Вказавши свої контакти, інформацію про факультет (інститут) та навчальний заклад, тему наукової роботи, короткий опис дослідження. Подавати роботи можуть окремі студенти й авторські колективи  (але не більше двох осіб).

Конкурс відбувається у два етапи. Після попереднього конкурсного відбору, учасники, які отримають прохідний бал, мають надіслати  роботи до 31 травня 2022 року. Переможців очікує грошова винагорода: 15 000 грн – за І місце, 7 000 грн – за II місце та 4 000 грн – за III місце.

Слідкувати за перебігом IV Всеукраїнського конкурсу можна на його сторінці  у Фейсбукові. https://www.facebook.com/Vidznaka.Kemsky.Serhiy

За три роки у конкурсі  взяли участь близько 180 студентів із 40 закладів вищої освіти України. 2021 року друге місце у цьому науковому змаганні посіла Діана Підбуртна, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company