Війна. День дев’ятий

Став боятися тихих ранків. Учора був тихий, а став пречорним: щонайменше 33 мирних чернігівців убили росіяни під час бомбувань житлових районів на вулиці Чорновола та в районі 18-ї школи. Цікаво, російським льотчикам, які летіли низько, бо в Чернігові хмарність, і прекрасно бачили, що там нема військових об’єктів, видали шоколадки до ранкової кави чи просто поплескали по плечах «Маладци!»?

І зауважте: це не Путін скидав бомби, це конкретні росіяни. Тож покиньте вірити казочкам російського агітпропу, що вони не знали що роблять!

Сусіду не вдалося толком поговорити з родичем із Дальногорська на Далекому Сході: сусід йому про удари по мирному Чернігову, який і родич добре знає, а той все збивав на політику – «Янукович, Порошенко, Зеленський..».

Які ми були наївні на початку 90-х, коли вірили, що доступ до правдивої інформації відкриє людям очі! Зомбування російських громадян таке цементноміцне, що оно навіть письменниці Любові Голоті не вдалося ні в чому переконати російських письменників, до яких вона зайшла на сайт…

Що вже казати про простих людей!

У нашому селі їде дід, мати якого була росіянкою. Назустріч ровесник: «Куди їдеш, агресор?» –  «Який я тобі агресор?» –  «Ну як же – твої ж братки наступають?»  – «Які нах… братки?!.».

Ну і далі наочно про розрив навіть тих родинних «скрєп», що ними козиряли російські пропагандони. Російський мільярдер Абрамович терміново продає у Лондоні свої квартири і маєток, а частку у «Челсі», думаю, й так заберуть, бо Борис Нечеса почав конфіскацію російського майна. Інший мільярдер, Дерипаска вже оголосив, що над Росією опустилася «залізна завіса» і запропонував перенести столицю в Сибір. І правильно:  Росії вже точно кирдик, тож треба готувати Сибірську республіку, щоб урятуватися від нищівних санкцій.

До речі, той родич мого сусіда сказав, що на Росії визнали загибель 800 військових. Насправді їх 9 тисяч. Але гроби не витверезять від зомбі- пропаганди, бо на Московії традиційно вірять в царя-батюшку, навіть якщо це Іван Грозний чи Пьотр Пєрвий, що знищили по четвертині свого населення. Та й не було там ніколи громадянського суспільства, тому навіть родичі вбитих окупантів нічого не зроблять: поховають (це якщо трупи не спалять, як це вже роблять у Джанкої), поплачуть, понапиваються та й по всьому. Як казав їхній улюблений м’ясник (у перекладі татарською – кацап) Жуков, «баби єсчьо наражают».

Учора дізнався, що від удару ракетою по Центральному ринку постраждало і історичне приміщення чернігівської «Просвіти» – садибний будинок Осипенка 1906 року. Пам’ ятка архітектури (український модерн) витримала удар нацистської бомби (тріщина досі є) і пережила удар рашистської ракети. Але поповнить список злочинів росіян для суду в Гаазі.

…І був ранок, і був це 9-й день широкої війни українців проти чужинського нападу. І згадав Бог, що у нього нема ні дня ні години, як у тих запорозьких козаків, що писали листа турецькому султану, і почув Господь нові вибухи у Чернігові, і благословив видимо початися розвалу Росії. Дай, Боже!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company