Війна. День двадцять другий

Ранок у Чернігові знову почався з авіанальоту та роботи нашої протиповітряної оборони. Знову о 4-тій – і чого їх, що Гітлера, що Путіна тягне на цей час? Невже радники з тої самої окультної секти? Ранок став ще й продовженням вечора, коли одна жінка телефонує: «Прорвали там!..», друга: «Прорвали сям!..». Воістину, в деяких жінок варто б на час війни повідбирати мобільники… Проте, на всяк випадок, поклав у кишеню штанів флешку, на якій недописана моя книжка про Левка Лук’яненка…

А вчора увечері побачив перший клин гусей. Летіли мовчки і від того було тривожніше.

Вчора сталося надзвичайно важливе рішення, не тільки для українського світу: сенат США визнав Путіна міжнародним воєнним злочинцем. Переговори з ним тепер можливі без усякої нашої самодіяльності, під міжнародним контролем. Нема чого заглядать йому у більми і заробляти на Росії «Сватами»…

Президент США також оголосив учора ввечері, що його країна дає Україні новий доларовий транш, а головне –  безпілотники та системи пртиповітряної оборони. Останні вже в Україні. Оце, власне, і є «закрити небо».

Тим часом росіяни вчинили черговий злочин – скинули надпотужну бомбу на драмтеатр у Маріуполі, де ховалися від їхньої «братської любові» жінки й діти.

…Дав коротесеньке інтерв’ю Латвійському радіо і забув сказати, що пора вже латишам думати про облаштування Абренського повіту, відібраного у них свого часу росіянами. Недарма ось і наш міністр закордонних справ Кулеба обговорив з японським колегою питання повернення Японії 4-ох Курильських островів. Уже на часі.

Інформації про фронтову ситуацію наразі мало – ми всі, здається, нарешті стали обережними, щоб не видавати ворогу зайве. Тож почекаємо офіційних зведень Генштабу.

…І був ранок, і був 22-й день широкого українського спротиву нашестю чужинців. І стояв над Україною стовп молитов і стовп прокльонів. І бачив Бог, як дорогою до раю несли янголи душі захисників України – Божої землі.

І як волокли до пекла душі загарбників, а ті дивувалися: «За что? Ета же всьо Путін!». І відвертався від них Господь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company