Війна. День сорок четвертий

Вогкий ранок прийшов на побиту нелюдами землю, споглядаючи, як люди на Сіверщині поступово приходять до тями після навали чужинців. Розміновуються села й дороги, але, ради Бога, не спішіть у ліси і лісопосадки, бо там може бути багато «подарунків» від самозваних братішек! Цей рік точно не буде врожайним на березовий сік…

Маріуполь досі бореться. Обіцянка Зеленського дводенної давності розв’язати проблему Маріуполя протягом кількох днів, а можливо і кількох годин, певно, так і лишилася обіцянкою – росіяни нахабно відмовили туркам евакуювати людей з міста.

США готують закон про ленд-ліз, вперше з часів Другої світової війни. Цього разу – для України. Власне, американці чітко заявили про зняття заборон на поставку Україні будь-якої зброї, крім ядерної. І держсекретар США Ентоні Блінкен зробив дуже важливу заяву: нема такого сценарію, який би не передбачав перемогу України. Смію зробити власний висновок, базуючись на заяві українського військового героя, якого нема в цензурованому телевізорі: вже є сценарії, які передбачають знищення ворога на його території. Само собою – після звільнення Донбасу і Криму. Бо світ тепер, після звірств у Бучі, не задовольниться лише відновленням кордонів України з рф…

І тут повторю пропозицію не таку вже й фантастичну, як видається: біля українських кордонів треба зону безпеки у складі Брянської, Курської, Воронізької, Білгородської, Ростовської областей та Кубані – демілітаризовану, під контролем ЗСУ. Нам не треба їхньої територій, хай вони там самі собі обирають владу (власне, українці забезпечать демократичні вибори), але там не повинно бути рашистських воєнізованих банд – навіть під виглядом їхньої армії.

Європейський союз вводить нові санкції проти росії: наприклад, кораблям рф заборонять заходити в європейські порти. Буде й енергетична блокада агресора, але у серпні. Відтермінувати це попросила Німеччина. До речі, фрау Меркель нахабно підтвердила, що була і є проти вступу України в НАТО. Справді, фрау – штазі.

Американці поставили нам дрони-камікадзе та важкі дрони багаторазового використання. Власне, вся наша війна має все більше аналогій із Другою світовою. Навіть офіційні заяви свідчать: 1) невдовзі слід очікувати великої битви за Донбас, схожої з Курською битвою, а Маріуполь уже нагадує Сталінград, 2) війна буде, на жаль, ще довго – щонайменше до жовтня, зате перемога України стає все реальнішою.

…А на росії ті нечисленні нормальні кажуть про перехід у «внутрішню еміграцію», яку вже називають «Внутрішньою Україною», на штиб Внутрішньої Монголії… Проте це не знімає колективної відповідальності росіян за війну проти Чечні, Грузії й України. До речі, Захід нарешті ввів санкції проти доньок Путіна, щоб показати: ватажок зграї не може захистити вже й своїх кревних.

…І викотився з-за горизонту 44-й день Широкої української війни. Люди рахували дні і ночі, а Пан Бог, для якого не існує ні часу, ні доби, дивувався стійкості своїх дорослих дітей в Україні, яких тільки московська церква обзивала рабами, тоді як ми є дітьми Божими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company