Війна. День сорок п’ятий

Він прийшов слідами дощу. А той вицигикував по бляшаних підвіконнях, мірно й сильно бив по дахах і вікнах, шумом своїм покривав інші, криваво-краючі звуки російських снарядів та авіанальотів, що були недавно. Були, але завдяки методичній волі всепоглинаючого дощу – наче їх уже й не було. Психотерапія дощу.

Звісно, росіяни не дають забути про війну – вкотре упідлилися ударом по вокзалу у Краматорську, де люди хотіли евакуюватися. Загиблих – 52, поранених – 109. Міжнародний трибунал над Росією має бути обов’язково, але людей, наших українських людей, не повернеш.

Чернігів оживає й електропостачання вже доходить до районів, які не мали його з 10 березня. Тягнуть електрику і до пошкодженого Нового Білоусу. Але ходити по місту треба як по гострому склу – в прямому смислі, адже скло не тільки під ногами, але й сиплеться зверху від подувів вітру. Вода доходить вже до третіх поверхів, а керівник «Чернігівводоканалу» Сергій Малявко публікує другий список дезертирів, які покинули критично-важливу інфраструктуру міста. Війна виявляє і проявлює всіх.

У Чернігові після окупантів прийшла інша біда – мародери лізуть в розбиті вітрини магазинів і у квартири, не боячись ні Бога, ні вибухівки. Поліція не може встерегти всіх.

Маріуполь досі бореться, нашим захисникам там вкрай важко. Під окупацією лишається Херсон і майже вся область. Бої йдуть за Олександрівку, яка на межі Миколаївської і Херсонської областей. У Мелітополі кацапи змародерили конвой гуманітарної допомоги – дякуючи віце-прем’єрці Верещук, та тримають 8 автобусів, які мали евакуювати людей. Обстріли Луганської та Донецької областей, бої в Попасній і Рубіжному… Загальне число вбитих росіян уже перевищило 19 тисяч, але вони лізуть і лізуть, як таргани на чисте…

…І ранок був, і день черговий почався, і був він 45-тим днем Широкої української війни. Не знали українці Божого плану щодо себе, але відчували, що не самі, покинуті, в цьому немилосердному світі, і просили Пана Бога не стримувати Божого гніву на підлих російських виродків, що прийшли зруйнувати український світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company