Війна. День сорок перший

Ранок прийшов у благословенній тиші, яку мирно перебиває шум старого київського шляху з Чернігова до Києва через Вишгород. Доки не відкрито традиційну дорогу через понищені росіянами Количівку, Іванівку, Ягідне, Красне, офіційно дозволено рухатися в обидва напрямки саме старим шляхом. Це шлях Володимира Мономаха та Іллі Муровця з незначними змінами – скажімо, отой первісний стелився через Шестовицю. Мономах у заповіті писав, що від ранньої до вечірні він доїжджав до Києва, звісно, конем верхи.

У селі Вікторівка під Черніговом історія схожа із Ягідним – тут теж людей, малих і старих, тримали разом у підвалі, випускаючи тільки жінок попорати корів. А може і не тільки для цього… Росіяни принесли в село й інфекцію зі своїх кочових станів – якусь вітряну віспу.

А у Седневі відомо хто радісно, мало не з хлібом-сіллю, зустрічав окупантів. Про це вже відкрито пишуть у групі «Седнів-інфо». Сподіваємося, СБУ не забариться із розслідуваннями.

Наші прикордонники взяли під контроль кордон у Чернігівській і Сумській областях. Йдуть бої біля Харкова, досі б’ється Маріуполь – слава полку «Азов», який до Широкої війни так ганьбили любителі «поржать»!

Світ жахається злочинам росіян у Бучі, хоча схоже відкривається і в Гостомелі, Бородянці, Макарові. Зеленський правильно запросив Меркель і Саркозі в Бучу, щоб побачили, до чого привела їх політика загравання з Путіним. Он Штайнмайєр уже визнав свою підтримку «Північного потоку 2» помилковою, сказавши, що розвал Росії заради імперського безумства здійснює Путін. Вчасно… Німеччина висилає 30 російських дипломатів, Литва відкликала посла з Москви, прибалтійські країни і Польща повністю закривають кордони з Росією. Вислано ряд дипломатів Росії з Чехії і навіть з Франції.

А ми пам’ятаємо, що не тільки Меркель і Саркозі не пускали Україну в НАТО, до цього підпрягалася і наша Юлія Грігян, більше відома як Тимошенко. Нам, українцям, треба мати довгу пам’ять – від Батурина до Бучі.

Кацапи відправляють награбоване в Україні своїм рідним у Росію. З Білорусі. В одному з відділень нашим хакерам через камери спостереження вдалося ідентифікувати окупантів, які протягом доби відправляли крадене. Так, один із них відправив аж 255 кілограмів – запчастини й електросамокат. Адреси голитьби – Алтай, Забайкальський край, Кемерово…

…І сонячним був 41-й ранок Широкої української війни, і був черговий день, коли українці продовжували героїчно битися в Маріуполі і Попасній, біля Ізюма і Рубіжного, біля Херсона і Мелітополя. Мучилися в окупації Мелітополь і Нова Каховка, Донецьк і Луганськ, чекали визволення Крим, а Стародубщина і Кубань – відновлення історичної справедливості. І попри руїни та звірства російських андрофагів, линула молитва українців «Благослови, душе моя, Господа!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company