Війна. День тридцять дев’ятий

Не помічаєш, що ранок сірий, бо він – тихий і це головне. Не помічаєш, що ранок недільний, бо російські бомби та снаряди змішали із залізом не тільки тіла, землю, дерева, але й дні.

Жахіттям відкривається Буча – містечко під Києвом. Там у дворах наші воїни виявляють тіла загиблих зі зв’язаними руками. «Буча – це наша Сребреніца, – каже радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. – Там росіяни вбивали усіх, кого могли вбити. Тільки денацифікація Росії може врятувати ту країну».

На жаль, не зможе – на моє переконання. Бо денацифікацію Німеччини проведено силою всіх союзників, коли рядових німців возили по концтаборах, щоб ті наочно побачили злочини гітлеризму. А хто повезе росіян у Бучу чи Маріуполь, Волноваху чи Щастя, росіянами знищені?!

Стівен Кінг закликав світ до культурної ізоляції Росії. Йому заперечив Григорій Чхартаішвілі, більше відомий як Боріс Акунін. Добре, що у світі знають Кінга і не знають Акуніна. Ізоляція Росії буде так, як ізолюють буйного психічно хворого, щоб не нашкодив ні собі, ні іншим.

Одна міська рада в Україні вже ухвалила рішення про демонтаж пам’ятника Пушкіну. Він є навіть у Тернополі, де головою нібито націоналіст… Запевняю, не забаряться захисники роскультури: мовляв, воює Путін, а не Пушкін. Ні, воюють росіяни, виховані на пушкіних і достоєвських! Бачимо правдивість слів Достоєвського: все, що росіяни взяли від православія, це перехреститися перед тим, як вас зарубати. Це наочно підтверджує нині Буча і московський патріарх Кіріл, за якого й сьогодні моляться в Чернігівській та Ніжинській єпархіях.

У звільненій Шестовиці, репортаж з якої учора розмістив голова чернігівської обласної воєнної адміністрації В’ячеслав Чаус, побачили розстріляну машину, у якій була сім’я з дітьми. Жахливий вид розбитих Іванівки та Ягідного, вже звільнених. ОК «Північ» повідомило і про звільнення Михайло- Коцюбинського.

Стало відомим ім’я одного героя, який загинув, визволяючи Чернігівщину, – Тарас Небожинський. Він зміг знищити три російські танки, але останній встиг ударити й по ньому. Це сталося в селі, де окупанти гвалтували дівчат – до однієї 16-річної ходили щовечора по черзі: в їхньому розбитому бетеері знайшли ящик презервативів. В інших машинах орки возили викрадений жіночий і дитячий одяг, спреї, навіть дитячі іграшки. Вони приїхали вбивати і грабувати. До речі, першими із цього села у час нашої атаки тікали хвалені кадировці. А Тарас Небожинський став небожителем…

Сьогодні протягом двох годин тривала повітряна тривога по всій Україні. А вчора наші воїни знищили 7 рашистських літаків і один гвинтокрил. Як запевнив Головнокомандувач ЗСУ генерал Залужний, українці за підтримки Заходу готові розбити агресора.

…І знову ранок став сірим – може, від гіркоти втрат непоправних. І був тридцять дев’ятий день Широкої війни. І дивувалися святі українці Калнишевський, Ярослав Мудрий, Іван Руський, києво-печерські та почаївські стійкості своїх нащадків, і щирими молитвами до Бога множили їхню силу переможну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company