Війна День тридцять шостий

Він прийшов з дрібнесеньким дощем і радісними звістками про втечу російської армії з Чернігівщини. Звісно, не всі і не навіки, але вчора вони, побиті під Києвом, з підібганими хвостами двома колонами по 300 і 150 одиниць техніки драпали лосинівським та ічнянским напрямами. Їх Чернігівщина зустріла гаряче: був бій біля Нової Басані, а от Стару Басань окупанти дуже понищили.

Русня залишила вчора Ковпиту під Черніговом, забравши в селян що цінніше, зокрема килими. Мародери. В материнській хаті мого доброго знайомого днювали і ночували, а наостанок вивалили стіну лазні, щоб установити кулемети.

Староста Ковпити ходив і шушукався з оккупантами. А в Боровиках староста зняв українські прапори, сказав: така команда.

Взагалі, деяких старост треба б оголошувати в розшук, бо побрали автомати і спали з ними замість жінок, ще й понатягували броніки – від кого ви захищалися в неокупованих селах? Після перемоги треба буде пильно проаналізувати, як поводилися старости і голови громад.

А світ починає приходити до тями – що для нього значить Україна. Бо, виявляється, тепер, через рашистське нашестя в Україну світові загрожує голод. У Туреччині, скажімо, вже черги по соняшникову олію, бо 55 % світового її експорту – з України. Ось що нищить наші ґрунти, і які б ми були багаті, якби агрохолдинги не жерли всі прибутки від того виснажливого для нашої землі експорту! А Ліван, Єгипет, Йємен, Лівія, Сирія тощо взагалі критично залежні від нашого зерна, курятини, яловичини.

В Чорному та Азовському морях росіяни заблокували близько 100 кораблів з продукцією – судна різних країн, і навіть тих, які не вводять санкцій. В Бердянську кацапня просто вкрала три українські кораблі із зерном. Ну, злодійство – питома російська риса, нічого нового. Це знаємо ми, має зрозуміти і світ.

ООН створила міжнародну комісію для розслідування воєнних злочинів Росії в Україні.

…І був умитий Божою вологою ранок, і настав 36-й день Широкої української війни. І чув Пан Бог молитви зраненої землі і наближав героїчним синам її й донькам перемогу над Каїновими нащадками, що прийшли з краю Гога і Магога.

P.S. Щойно староста Боровиків переконував мене при допомозі тероборони, що прапорів ніхто не знімав. Гаразд, перевірю інформацію ретельніше і за потреби вибачусь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company