Війна. День тридцять восьмий

Дощ із ночі старанно відмивав землю від російської нечисті.

Моя пильна читачка з Городні уточнила: мимо міста тікали не 1105 одиниць ворожої техніки, а понад 1450!

Історія з одного причернігівського села, коли воно було під окупацією росгвардії: росіяни розстріляли трьох братів, двоє з яких колишні атовці, а третій недавно відслужив строкову. Очевидно, їх хтось виказав. Перед розстрілом кати змусили хлопців викопати яму. Один із братів був поранений та вижив. Батько потім бігав по селу, шукав для нього антибіотики. Поки що не називаю села і прізвища братів, бо село тільки-но звільнене. Після уточнення всіх обставин назву.

Ще раз повторюся для всіх, хто може: пишіть літопис Широкої війни у вашому селі чи місті – в деталях, з прізвищами героїв і негідників, щоб потім не повилазили в герої і у владу дезертири та зрадники. Чернігівське товариство «Просвіта» імені Т.Шевченка готове бути координатором такого збору літописів.

Не повірите, але в Чорнобаївці наші розбили росіян чотирнадцятий раз! Є подібна Чорнобаївка і недалеко від Чернігова, але хай її назвуть офіційно. Щоправда, там не 14, але кілька разів кацапів таки товкли на одному й тому ж місці, куди ті злазилися, як колоради на свіжорозрізану картоплю.

Учора Генштаб повідомив про звільнення 30-ти сіл на Київщині і Чернігівщині, зокрема, приніжинських і в тім числі Галицю.

Директор «Чернігівводоканалу», мій земляк із Шаболтасівки Сергій Малявко почав обнародувати прізвища дезертирів з критично важливого підприємства. І це абсолютно правильно. До речі, в окупованій Новій Каховці росіяни призначили свою владу і серед зрадників – начальник місцевої поліції. Яка ж там пройшла реформа, якщо не виявили потенційного зрадника? Президент повідомив і про втечу двох генералів СБУ, зокрема ставленика Баканова – начальника управління внутрішньої безпеки генерала Наумова. Другий генерал також поставлений цією владою. Уже тепер треба розбиратися, хто відкрив дорогу росіянам через Кримський перешийок, хто розмінував мости, хто відвів військові частини? Хто відповість за Маріуполь?

… І ранок знову обвів поглядом землю, і настав 38-й день Широкої української війни, посоромлюючи всі розвідки світу, які давали українцям від трьох годин до трьох днів на опір «могутній росармії».  Що виявилася армією гвалтівників і мародерів.

Плакало небо дощем і Господь виносив свій незворотній присуд плем’ю нащадків Каїна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company