Війна – не десь там…

За дослідженнями ГО «Детектор медіа», третина української молоді не знає, як почалася російсько-українська війна. Це, значною мірою, наслідок постійної роботи російської пропагандистської машини та інформаційного впливу Російської Федерації. Про це на прес-конференції в Укрінформі сказав координатор освітнього проекту «Бранці Кремля» Олександр Кантур.

 Він також додав, що, за опитуванням, найбільше наша молодь страхається війни та корупції.

«Бранці Кремля»  – один із найважливіших освітніх проектів Міністерства інформаційної політики України для національно-патріотичного виховання молоді. Започаткувала його однойменна документальна кінострічка.

«Після перегляду фільму зрозумів, що молоді це буде не дуже цікаво, – розповідає Герой України, радник міністра інформаційної політики України з освітніх програм Володимир Жемчугов. – Бо фільм тяжкий, він знятий документально, і найбільше показано розповіді учасників подій та їх родичів про те, що трапилося в 2013-2014 роках в Криму. Тому запропонував зробити зустрічі зі студентською молоддю. У два етапи. Спершу –  презентація фільму, показ короткого 9-ти хвилинного ролика, трохи розповідаємо про роботу міністерства і презентуємо книжки. А потім розказуємо про гібридну війну. На прикладі Криму –  як все почалося, і вже детальніше – моя розповідь про Донбас, де я був учасником тих подій».

Упродовж 2018-2019 навчального року вже проведено майже 40 таких зустрічей зі студентами вишів різних регіонів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company