Війна не зупинить пенсійних виплат

Станом на 22 березня ДП «Укрпошта» доставило в усі регіони країни майже 80% пенсій – 8,4 млрд грн, повідомила пресслужба національного поштового оператора. Зазначається, що у більшості областей показник виплат пенсій коливається в межах 93-99%. Поки не вдалося повністю провести виплату пенсій в зонах активних бойових дій.

Так, у Чернігівській області виплачено 16 %, в Запорізькій – 48%, в Харківській – 50%, в Херсонській – 57%, в Сумській – 60% пенсій.

Як тільки сформують «зелені коридори» до міст, які тимчасово окуповані російськими нападниками або перебувають під обстрілами, Укрпошта одразу доставить виплати, обіцяють у державному підприємстві.

Нижчий відсоток виплат пенсій поштовики пояснюють ще й тим, що багато українців вимушено змінили місця проживання, проте не всі ще оформили переадресацію.

Нагадаємо, Укрпошта доставляє виплати і тимчасово переміщеним особам в межах України. Якщо людина виїхала з місця фактичного проживання, вона може отримати свої виплати, переадресувавши доставку. Так, до Укрпошти вже надійшло близько 22 тис. звернень для оформлення переадресації виплат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company