Вільна поезія для вільних людей

В Україні створили застосунок «Українські вірші» з творами понад 30-ти видатних українських поетів.

«Ми з Донбасу, з російськомовних сімей. У вільний час вирішили створити щось своє, не комерційне, – діляться розробники застосунку. – Помітили, що в «Google Play» замало української. Крім того, після 2014 року створити щось суто українське відчувалося нам чимось внутрішньо дуже важливим».

Програму спершу планували як збірку віршів для школярів. Але в процесі розробки її творці дійшли висновку, що дорослій авдиторії вірші набагато цікавіші, тож свою початкову концепцію дещо змінили. Тепер насолодитися найкращими зразками поезії може кожен.

Додаток має яскравий інтерфейс з синьо-жовтими символічними квітами. Автори зазначають, що їхнє творіння не містить реклами, важить менше 3 мегабайт і працює без інтернету (він знадобиться лише за першого запуску). Також є можливість зберігати улюблені вірші для швидкого доступу. Колекція віршів та авторів постійно збільшується.

На платформі представлено поезії Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Миколи Вороного, Богдана-Ігоря Антонича, Сергія Жадана, Миколи Вінграновського, Ірини Жиленко, Павла Глазового, Івана Драча й багатьох інших.

Нині розробники працюють над поповненням творів сучасними авторами. Свої побажання та пропозиції щодо улюбленого автора чи вірша можна надіслати на пошту holoso.team@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company